GRIN decor - natūralumas, įvairovė, spalvos, formos. Visa tai apibūdina rankų darbo gaminius, kuriuos rasite šioje elektroninėje parduotuvėje. Gaminiai gimsta Lietuvos kūrėjų rankose ir tikisi nudžiuginti Jūsų širdis.
LABAS!
Čia mes - Greta ir Indrė. O kitaip GRIN!

Juokas, nesėkmės, pamokos ir džiaugsmai, viską išgyvename kartu ir nenustojame tobulėti! Visos žvakės gaminamos mudviejų rankomis, kiekviena skrupulingai apžiūrima ir su meile supakuojama Jums.

Sakome Jums AČIŪ! Už tikėjimą, pasitikėjimą, palaikymą ir kiekvieną gražų žodį - tai mus veda tik pirmyn.
GRIN idėja
GRIN pavadinimas dienos šviesą išvydo 2021 m. sausio mėn., kai nusprendėme pristatyti mūsų kuriamas natūralaus vaško rankų darbo žvakes. Plečiant veiklą norėjosi daugiau formų, spalvų, gaminių įvairovės, todėl nusprendėme sukurti savo el. parduotuvę bei laikui bėgant pristatyti Jums ir kitų produktų, kurie taip pat būtų gaminami rankomis, suteiktų namams jaukumo, šilumos. Norime jausti ryšį su pirkėjais, todėl viskuo rūpinamės pačios - nuo gamybos, tiekimo iki bendravimo su klientais, gaminių pakavimo ir išsiuntimo. Pažadame, kad asortimentą papildysime vis platesniu namų dekoro prekių pasirinkimu ir supažindinsime Jus su išskirtinių rankų darbo gaminių kūrėjais.
NAUJIENLAIŠKIS

Prenumeruokite naujienlaiškius ir sužinokite apie naujausius gaminius bei nuolaidas pirmieji!

REIKIA PAGALBOS? SUSISIEKITE!